FARNOSTI A FILIÁLKY NA KAPLICKU
                 farnost Kaplice                I        farnost  Benešov nad Černou   I   farnost Malonty    I            farnost Dolní Dvořiště                                                        I  f. Rožmitál n.Š.

kostel BlanskoSv. Jana NepomuckéhoSv. LinhartaPanny Marie Dobré radySv. Bartolomějedolní dvořištěSv. OndřejePanny Marie Sněžnékostel CetvinySv. Šimona a Judy
        Blansko             Omlenice        I Benešov n.Č.   Pohor.Ves   Pohoří n.Š. I   Malonty   I   Dolní Dvořiště      Rychnov n.M.             Svatý Kámen      Cetviny   I  Rožmitál n.Š.
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU
kliknutím na obrázek se dostanete na uvedené místo

·Aktuality-informace
·Víkendové bohoslužby v okrese pdf

·FOTOGALERIE-Stalo se

·Charita
·Farní knihovna
·Farní časopis

·Čísla bank. účtů farností
·Odkazy

·Nedělní slovo
·Přímluvy

·Dětské nedělní slovo
·Pro děti k neděli
·Pro děti k neděli 2

·KÁZÁNÍ-audio(MP3) P.Šimák

Doporučené weby:

Víra

Pastorace na webu

Karmelitánské knihkupectví

Katolický týdeník

INFORMACE
(jednotlivé farnosti níže)

Pro všechny farnosti

nnn FARNÍ DOVOLENÁ – KROMĚŘÍŽ 9.- 15.8. – stále s ní počítáme. Kromě zámku, nádherného parku (na seznamu Unesco)a muzeí ve městě navštívíme archeoskanzen Modrá, hrad Lukov, Cimburk, zámek Tovačov, Svatý Hostýn, ZOO Zlín, příp. další místa, včetně pěší túry přírodou. Cena ubytování 1500,-Kč. Bližší info a přihlášky: P. Pavel, 732 872 662

nnn SETKÁNÍ MANŽELSKÉHO SPOLEČENSTVÍ (i jednotlivců) se konají dle domluvy.Bližší formace u P. Pavla (tf.732 872 662)

Kaplice

nnn BOHOSLUŽBY V TOMTO TÝDNU  jsou ZDE ve formátu pdf

nnn PÁSMO HUDBY A POEZIE se bude konat v kostele ve středu 5.8. od 18h. Pak ještě následuje posezení na faře.

nnn
TÁBORÁK KE KONCI PRÁZDNIN  se bude konat ve středu 26.8. od 18h na farní zahradě. Všichni, zvláště děti, jsou zváni.

-   Blansko - filiálka

nnn NEDĚLNÍ BOHOSLUŽBY se pravidelně nyní konají jen 2.SOBOTU v měsíci - od 16.30h, nyní tedy v sobotu 8.8.

- Omlenice - filiálka

nnn BOHOSLUŽBY JSOU OBVYKLE V NEDĚLI V 8h Mše sv. se střídají s bohoslužbou slova. Mše sv. bude v neděli 2., 16., a 30.srpna. Bohoslužba slova 26.7. , 9. a 23.8.

Benešov nad Černou
nnn NOVINKA - MŠE SV. V ÚTERÝ  Nyní jsou mše sv. také v úterý a to od 17h v kostele.
nnn SETKÁNÍ U TÁBORÁKU se bude konat ve čtvrtek 27.8.od 18h. Bude ještě upřesněno kde (buď areál bývalého Svazarmu, nebo na hasičském hřišti)
nnn
KLENÍ - POUTNÍ MŠE SV. bude v sobotu 8.8. od 14.30h
nnn KLENÍ - SETKÁNÍ PŘÁTEL KOSTELA A KONCERT bude v neděli 13.9. od 15h

- Pohorská Ves - filiálka
nnn BOHOSLUŽBA se koná první neděli v měsici od 15h v kostele sv. Linharta, JEN KDYŽ SE ZÁJEMCI PŘIHLÁSÍ P. ŠIMÁKOVI NA TF.: 732 872 662.

- Pohoří na Šumavě - filiálka

nnn KOSTEL JE OTEVŘEN po celý den.

nnn KOSTELNÍ KAVÁRNA je otevřena 1. a 3. neděli v měsíci od 13 do 18h.

nnn JIHOČESKÁ DECHOVKA bude hrát u kostela v neděli 16.8. od 14h. Občerstvení zajištěno, bude i ochutnávka vína.
nnn POUTNÍ MŠE SV. zde bude v neděli 13.9. od 10h (převážně v němčině), pak občerstvení a program před kostelem

nnn DALŠÍ INFORMACE o akcích na tomto místě na stránkách spolku německy mluvících rodáků.  ZDE.

Malonty
nnn SETKÁNÍ VE SPOLEČENSTVÍ  se o prázdninách konat nebude.

nnn TÁBORÁK KE KONCI PRÁZDNIN  se bude konat v úterý 25.8. od 18h -bude ještě upřesněno kde. Všichni, zvláště děti, jsou zváni.

nnn V NEDĚLI 6.9. BUDE MŠE SV. V 11h. Bude zaměřena na děti a s rytmickým doprovodem. Mše sv. v 8h tedy nebude!

Rožmitál na Šumavě

nnn SETKÁNÍ VE SPOLEČENSTVÍ NYNÍ bude v sobotu 29.7. od 19.15 na faře.

nnn TÁBORÁK KE KONCI PRÁZDNIN  se bude konat v sobotu 29.8. od 19h na farní zahradě. Všichni, zvláště děti, jsou zváni.

Dolní Dvořiště

nnn PRAVIDELNÁ MŠE SV. JE 2. A 4. NEDĚLI V MĚSÍCI   od 18h (v zimním čase už od 17h) V neděli 9.8. je mše sv. na Sv. Kameni, proto zde mše sv. nebude. Další bude v neděli  23.8. od 18h.

nnn POUTNÍ BOHOSLUŽBA  se bude konat v neděli 6.9. od 18h

- Rychnov nad Malší -filiálka
nnn MŠE SV.ZDE JE 3.a 5. neděli v měsíci od 17h. (v letním čase od 18h) Nyní: v neděli   19.7.
a 16.8.
od 18h.
nnn FARNÍ TÁBORÁK   se bude konat ve čtvrtek 16.7. od 18h. Sraz u kostela Všichni, zvláště děti, jsou zváni.

-  Cetviny - filiálka

nnn KOSTEL SE NYNÍ OPRAVUJE, proto bohoslužby ani prohlídky nejsou možné

- Svatý Kámen - poutní místo

nnn BOHOSLUŽBY SE KONAJÍ PRVNÍ SOBOTU V MĚSÍCI v 17h. mimo srpen!

nnn Kostel a kaple s kameny jsou celodenně otevřeny.

nnn HLAVNÍ POUŤ NEDĚLE  9.8. 2020 v 11h - německo-česká mše sv.

nnn SLAVNOST NANEBEVZETÍ P. MARIE - SOBOTA 15.8. v 10h německo-česká mše sv. s generálním vikářem českobudějovické diecéze Mons. Davidem Henzlem. Pak následuje občerstvení (oběd) u kostela a odpoledne mariánská pobožnost.

Sídlo faráře - fara v Kaplici

DOPORUČUJI TYTO FILMY:

TURÍNSKÉ PLÁTNO - jiný film

Ježíš Nazaretský SK dabing

Ježíš Nazaretský CZ dabing 1.č.

Ježíš Nazaretský CZ dabing-2.č.

Ježíš - z pohledu dětí

Epizody z filmu o Ježíši